Čím si svítit na cestu?


Jízda autem za tmy není rozhodně něco zase až tak úplně jednoduchého. Protože znáte to, pokud už to znáte – jedoucí řidič vidí za této situace víceméně jenom to, co je ozářeno kužely světla z jeho předních reflektorů, postrádá ve dne běžné periferní vidění a může tak daleko snáze než ve dne dojít k nějaké té nehodě, dost možná i s fatálními následky.


japonci na ulici


Protože mu do cesty může třeba nečekaně vběhnout kdejaký živý tvor, divoce žijícím živočichem počínaje a neukázněným či neopatrným člověkem konče, může mu tam znenadání vjet neosvětlený cyklista nebo dokonce nedbalý motorista.


 


A i když mu cestu nezkříží jediná živá duše, nejsou rizika ještě ani zdaleka vyčerpána, protože k havárii může snadno dojít třeba i kvůli přehlédnuté překážce, dejme tomu práci na silnici, stojícímu neoznačenému a neosvětlenému vozu, ukradenému poklopu z kanalizace, výmolu a podobně.


auto v mlze


Takže by se člověk měl před vyjetím postarat o to, aby mu reflektory svítily natolik dobře, nakolik je to jenom možné. Tedy by si do nich měl nechat namontovat nějaké ty vysoce kvalitní žárovky, skýtající více než dostatečně silné a kvalitní světlo a současně i záruku dlouhé trvanlivosti. Tedy nejlépe osram night breaker unlimited h7, což je právě https://www.tritone.cz/to-prave-pro-svetla-vaseho-vozu/.


 


Právě takové kvalitní žárovky poskytují svému majiteli za černočerné tmy neocenitelné služby. Kvalitní žárovky typu těch výše uvedených na rozdíl od pochybné levné konkurence vyjdou sice o něco dráž, ale nedoslouží záhy třeba i v tom nejnevhodnějším okamžiku, nemusí se co chvíli dokupovat nové do rezervy, bez níž si troufne na cestu jen blázen.


kytaristi u auta


Chytrý řidič tak využije předností právě značkových žárovek. Těch je u nás k dispozici široká nabídka a na své si tak snadno přijde každý zájemce. Jenž díky nim následně bude jezdit bezpečně, jen díky nim bude vždy dobře vidět a současně bude i dobře viditelný pro ostatní účastníky silničního provozu, což značně sníží riziko jakékoliv kolize.


 


Což ocení každý alespoň minimálně soudný jedinec. Každý, kdo ví, že jsme na světě jen jednou jedinkrát a že zrovna tak i zdraví máme jenom jedno. A tudíž je záhodno si toto obojí střežit jako oko v hlavě, nemaje žádnou naději na reinkarnaci či zmrtvýchvstání.


Čím si svítit na cestu?
5 (100%)1

Kategorie: Nákupy