Drobný kus nábytku se spoustou výhod

Bydlení v menším bytě a neustálý boj s nedostatkem prostoru, nebo také úložných prostor. Tento problém se týká celé řady z nás. Stále přemýšlíte nad tím, jak vaše bydlení zmodernizovat a jak se na vymezených metrech čtverečních zařídit co nejlépe.

stříbrná sedačka

  • Postačí správný výběr nábytku

Vždy vybírejte takové kousky, které vám poslouží hned pro několik účelů. Konferenční stolky je možné rozložit na více kusů, jídelní stůl je možné používat i jako stůl pracovní a přikoupením horních skříněk nad kuchyňskou linku, získáte mnoho úložných prostor navíc. Největší rezervy však dosud máme ve využívání sedacích souprav. Často nám slouží pouze k jednomu účelu, a to sledování televizní obrazovky. A mnohem častěji je náš výběr natolik nešťastný, že pohodlnou polohu, tedy polohu vleže, na ní může zaujímat jen jeden z členů naší rodiny. Pro ostatní zbývají méně oblíbená křesla.

Sedací souprava zaujímá v našem bytě velmi mnoho prostoru, často je dominantou propojené obytné zóny. Základním požadavkem je to, aby bylo možné ji rozložit. Určitě členové vaší rodiny a časté návštěvy, které se zdržují přes noc, uvítají, pohodlí noclehu na rozkládací pohovce lépe než nafukovací matraci. Dalším požadavkem je především možnost úložného prostoru. Ne vždy musí být vyplněný pouze lůžkovinami. Velmi často slouží i pro uskladnění sezónních věcí.

kožená pohovka

  • Když je obývací pokoj i ložnicí

S příchodem malých dětí do domácnosti odkládáme své potřeby a pohodlí stranou a v první chvíli se snažíme zajistit pohodlí našich nejmenších. Proto je zřejmé, že se jim snažíme dopřát vlastní pokoj. Často i za cenu toho, že se vzdáváme své ložnice. Vůbec vám to nemusí být líto! Pohovka se dá snadno zakoupit i v provedení, které se hodí pro každodenní spaní! Nemusíte se tak obávat, že byste si nedostatečně odpočinuli. Stačí si jen vybrat ten správný kousek.

Kategorie: Nákupy