Neskákejte si doma při oslavě po hlavě

Pokud máte pocit, že se na vás valí příliš mnoho pracovních, nebo i soukromých povinností, které vám leží v hlavě, a navíc ještě potřebujete vymyslet narozeninový program pro své děti, kterých je doma všude plno, je nejvyšší čas zajít do https://praha.jumppark.cz/cs/nabizime/narozeninove-oslavy, kde si můžete na vlastní kůži ověřit, že den strávený v tomto centru bude tou nejlepší volbou pro narozeninovou párty. Tento typ adrenalinové zábavy totiž ocení jak děti, tak i dospělí a vám odpadne starost se složitými přípravami a úklidem po domácí nudné oslavě.
Naše dvě pražské pobočky vám nabízejí možnost narozeninových dětských oslav, ze kterých váš potomek společně se svými kamarády bude doslova skákat radostí! Pokud si předem objednáte službu zkušeného trenéra, všem zúčastněným absolventům se bude plně věnovat a předvede techniku některých salt i bezpečných pádů. Zároveň vám, jako rodičům odpadá starost o bezpečí dětí, takže si v klidu můžete vychutnat občerstvení u našeho baru. Jistěže ke každým narozeninám patří dort! Ten si přineste svůj vlastní jako překvapení, ale o další občerstvení v podobě dětského šampaňského, slazených nápojů, slaných a sladkých pamlsků i zmrzliny se rádi postaráme my. Silueta muže ve výskoku, v pozadí nebe
Připravte pro své děti a jejich hosty zážitek, na který jen tak nezapomenou. Narozeniny zde samozřejmě můžete oslavit i vy dospělí formou zakoupení klasických vstupů, nebo objednávkou voucherů v různých hodnotách. Pro objednávku a jakékoliv další dotazy se s námi spojte prostřednictvím kontaktních údajů uvedených na našich stránkách. Objednávky je třeba realizovat s dostatečným předstihem.
Pořiďte svým dětem jedinečný dárek v originální formě, dárek, který sice nelze zabalit, ale který si vaše děti bezpečně uchovají jako nádhernou vzpomínku http://www.dlouhacesta.cz/vlozeni-vzpominky/ na báječně prožitý den s vámi a se svými blízkými.  

Kategorie: Zábava