Smyslná masáž snů

Připadá Vám Váš partner poslední dobou tak nějak mimo svou kůži? Pak je možná jen přepracovaný z práce a chybí mu dostatek uvolnění a od toho jste tu nyní Vy. Naučte se mu udělat tak moc dobře, že na to už nikdy nezapomene a bude vždy žadonit u Vašich nohou o Vaši pozornost. Jak na to? Je to jednoduché. Nebojte se být sexy. Překvapte ho doma v nějakým odvážném oblečku, ze kterého se mu bude tajit dech a bude to předzvěstí toho, že se chystá něco nezapomenutelného.
kožený klobouk
Postupně si ho svlečte a dostaňte do polohy, ve které se Vám bude masáž dělat nejlépe. Pro větší požitek mu můžete zavázat oči šátkem a svázat ruce k sobě a přivázat je k čelu postele. Uvidíte, že z té bezmoci bude naprosto šílet. Postupujte v klidu a opatrně, abyste jeho vzrušení ničím nepřekazila. Začněte ho něžně líbat a u toho ho častujte dotyky po celém těle. Jezděte mu rukou po hrudi směrem dolu, ale vždy se zastavte těsně nad jeho penisem, zvýšíte tak míru jeho vzrušenosti. Když nabydete dojmu, že nadešel čas trochu postoupit, tak se vydejte ústy po celém jeho těle až dolu k jeho slabinám. Masáž můžete začít tím, že mu nejdřív dopřejete trochu orálního sexu. Nezapomínejte na to, že i muži mají více erotogenních zón. Jednou rukou si přidržujte penis u úst a druhou si pohrávejte s jeho varlaty a můžete zajet až dolu k oblasti konečníku. Muži o tom neradí mluví, ale dráždění prostaty je jim opravdu velmi příjemné, že si to ani sami nedokážou vysvětlit.
pouta na rukách
Poté už přichází čas na samotnou masáž. Vezměte si k ruce nějaké masážní olejíčky, které se postarají o potřebné vlhko během masáže. Pomalu masírujte jeho penis od spodu až ke špičce. Dávejte si však pozor, abyste svého muže nikterak neporanila nehty nebo zuby. To by celý úžasný požitek z erotické masáže ve chvíli překazilo. Až bude dílo dokonáno, tak si buďte jistá, že přijde řada na Vás, a i Vy si to budete užívat nebývalým způsobem. Pamatujte tedy, že tolik kolik do této práce dáte, tolik se pak vrátí Vám.

Kategorie: Zábava