Tuhle musím mít!

Ženy a móda, ženy a kabelky a co ty jejich boty? O tom by se dala napsat snad kniha! Stačí se podívat na úspěšný americký seriál „Sex ve městě“, kde dámy měli vyloženě sbírku bot a všelijakých dalších doplňků. Ale co naplat, takhle to prostě funguje a spíše kdejaká žena tyto sbírky hlavním hrdinkám seriálu může jen tiše závidět, protože spousta z nás má doma kolekci jarních letních bot batůžků a kabelek, ale určitě ne jako tyto módní ženy. Chlapi mají auta, dámy mají spoustu bot a originálních kabelek!

woman-169286_1920

Tohle je řečeno samozřejmě s nadsázkou, a co se týče genderových stereotypů, může tato myšlenka být trochu stereotypní a nevyhovující, ale prostě ženy to tak mají, chtějí se líbit a to nejen svým partnerům. Chtějí, aby je obdivovali všichni okolo, kamarádky kolegyně a hlavně sami ze sebe chtějí mít dobrý pocit a ten je pro většinu právě tím nejuspokojivějším. Prostě někomu se díky kabelce zvýší sebevědomí, kéž by to takto fungovalo u většiny populace a byli bychom planeta plná šťastných a zdravě sebevědomých osob.

money-256319_1920

Možná některého snaživého a romantického muže teď zajímá jediná otázka. Jak té své drahé polovičce udělat radost a jaký módní kousek jí vybrat, aby byla šťastná a hlavně, aby se jí dárek líbil? Odpověď je jednoznačné ne! Jsou věci, které pánové a to se vší úctou vybírat neumíte a mezi ně patří i módní dárky. Přítelkyně vám zajisté poděkuje za vaše snažení, ale v tu chvíli už bude přemýšlet, jak se opatrně zeptat, zda jste si od dané věci ponechal účtenku, aby mohla tento skvělý módní výstřelek vyměnit nebo ty soucitnější si „krásnou“ kabelku nechají, ale budou se modlit, aby nepotkaly některou ze svých kamarádek. Zní to možná krutě, ale jednoduše toto je ženská záležitost. Pokud své drahé polovičce chcete přece jen dopřát, dejte jí poukázku do oblíbeného obchodu či nákupního centra a pošlete ji na nákupy s přítelkyněmi. Uvidíte, že vám bude velice vděčná!

Kategorie: Nákupy